Recepce - bar

Naše recepce je postavena tak, abychom Vám byli schopni zajistit kompletní servis od Vašeho příchodu až po spokojený odchod z našeho Fitness.

Doplňky stravy nám dodává firma ForActiv Plzeň, kde společně s jejich odborně školeným personálem vybíráme doplňky stravy s nejlepším využitím v období kolem tréninku. Ze sortimentu jako jsou například aminokyseliny, proteiny či spalovače mají naši důvěru značky Reflex, Myotec, Grenade nebo EnergyBody.

Naši lednici jsme vybavili tak, aby jste při jakékoli volbě nápoje nesáhli vedle. Takže pokud se nespokojíte s naší filtrovanou vodou, kterou Vám nabízíme zdarma s bezedným kelímkem, můžete kromě sportovních vod zkusit třeba 100% ovocné šťávy od Frutexu, Bio limonády Gusto, oblíbený Carnitine drink od Nutrendu.

O občerstvení, které si můžete vychutnat v naší Coffee zóně se stará jednička mezi restauracemi se zdravou výživou a to SLUNEČNICE PLZEŇ. Několikrát týdně plníme naše lednice čerstvými saláty, sendviči nebo třeba chia, pohankovými a proteinovými poháry. Když už se u nás posadíte, vychutnejte si čerstvě umletou kávu Dallmayr nebo některý z našich sezónních drinků.

Tohle je tým našich hlavních recepčních, které Vám ochotně poradí, budou se starat o veškerý servis, Váš komfort, prostě o vše, co Vám pomůže zpříjemnit si cvičení či relaxaci v našem fitness.

Naše recepční

Bára

Marta

Veronika

Kontakt

Fit Life Doubravka

IČ: 05103738
Masarykova 75
Plzeň-Doubravka 312 00
Tel.: 776 371 186
E-mail: info@fitlifedoubravka.cz

Marie Abrahámová

Manažerka
marieabrahamova@fitlifedoubravka.cz
604573703

Michal Múdry

Šéftrenér
michalmudry@fitlifedoubravka.cz
776711736

Otevírací doba

Po-Pá: 06:00 - 22:00
So,Ne: 07:00 - 22:00
 

Váš e-mail byl odeslán

Ozveme se Vám co nejdříve.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít