Tereza Vaňková

Tereza Vaňková

Licence a vzdělání

  • Zumba Basic 1 – únor 2010
  • Zumba Rhythms 2 – květen 2010
  • Zumba Gold – září 2010

 

Jak moje taneční cesta začala? Už ve třech letech jsem začala chodit do taneční přípravky a v šesti letech jsem absolvovala svoje první taneční závody ve společenském tanci, kterému se věnuji dodnes. 

Za svou soutěžní taneční kariéru jsem získala nejvyšší možnou taneční třídu M a také jsem se začala věnovat lektorské činnosti jak jednotlivců, tak párů, ale také jsem vyučovala v tanečních pro mládež a dospělé v Praze. Moje soutěžní kariéra skončila zdravotním problémem s ledvinami, jelikož tělo nesneslo tak velkou fyzickou zátěž a hrozilo, že se už k tanci, ale ke sportu obecně nikdy nevrátím. Najednou jsem nevěděla, co dál, protože mi nikdo do té doby neříkal jinak, než ,,tanečnice“. 

Ale právě v tomto období přišla moje spása – ZUMBA, a to je přesně to, co mi zachránilo život, co mě přivedlo mezi skvělé lidi, co mi vlilo energii do žil a zároveň to byl ideální fitness styl, který přesně pasoval na mojí dosavadní taneční kariéru. Je to moje láska, láska k tanci, kterou chci šířit mezi své klientky. 

A jak vypadají mé lekce ZUMBY? Jsou plné tance a radosti z pohybu! Snažím se, aby to nebyla hodina aerobiku, ale aby každá klientka věděla, jaký rytmus právě hraje a podle toho se na něj začala časem sama vlnit. To je za mě velký úspěch! O tom je ZUMBA. Je to prostě párty! ☺ 

 

Kontaktujte mě

723961906

mojezumba@email.cz

Zpět na výpis

Váš e-mail byl odeslán

Ozveme se Vám co nejdříve.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít