Ochutnejte největší Hammer Stength centrum v České republice

Po rekonstrukci bude Fit Life Doubravka největší Hammer Strength Centrum v České republice. Chcete makat na posilovacích strojích, které vám nic neodpustí? Pak si můžete na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je cvičit jako profík. Vychytané stroje značky Hammer Strength totiž používají nejlepší kulturisté, sportovci a atleti po celém světě včetně profesionálů z NHL, NFL nebo NBA. A od soboty 21. července můžete i vy za uvítací ceny.

Vytvořili jsme pro Vás prostředí, kde se můžete soustředit jen sami na sebe. Plné pokrytí Wi-Fi v celém fitku, zkušený personál na recepci i v dětském koutku,kvalitní doplňky stravy. V ceně vstupného máte bezedný kelímek. Ručník zdarma na všechna cvičení. Máme pro vás nachystané uzamykatelné skříňky na nabíjení mobilních telefonů. Notebook si můžete dobít v naší coffee zóně. Naši klienti mají v ceně vstupného i fény, sprchový gel, šampón a kondicionér. Jedete-li na kole, jistě oceníte náš hlídaný stojan na kola.​

A protože chceme, aby si komfort a špičkové zázemí našeho fitka vyzkoušelo co nejvíce klientů, uvítací ceny se týkají i skupinových cvičení! HOT jóga, HOT pilates a Power Plate 100 Kč. Ostatní skupinová cvičení 90 Kč.

Pokud byste rádi vyzkoušeli vše v našem fitku, kompletní ceník najdete ZDE

Další novinky

 
10. 11. 2023

Nové lekce hormonální jógové terapie!

Přijďte vyzkoušet nové lekce hormonální jógy již v neděli 12.11.2023

Detail
 
31. 8. 2023

První lekce zumby ZDARMA

Detail
28. 2. 2023

Funkční trénink a TRX s Marcelou Rázlovou

Detail
 
6. 10. 2022

Nové lekce H.E.A.T. + posilování a H.E.A.T. + Power Plate

Nové lekce u nás, ve Fit Life Doubravka

Detail

Váš e-mail byl odeslán

Ozveme se Vám co nejdříve.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít